Kıbrıs İslam Cemiyeti El Haşim Yardım Vakfı’ndan iftar yemeği

İngiltere’de faaliyet gösteren Kıbrıs İslam Cemiyeti El Haşim Yardım Vakfı (Cyprus Islamic Association Al Hashim Trust) Ramazan ayına özel iftar yemeği düzenledi.

Kıbrıs İslam Cemiyeti El Haşim Yardım Vakfı tarafından düzenlenen iftar yemeği organizasyonu mevlit ve dualar eşliğinde gerçekleşti. Çok sayıda kişinin katıldığı iftar yemeği organizasyonu 2 Haziran Pazar akşamı Londra’da düzenlendi.

Ramazan ayı boyunca Kıbrıs İslam Cemiyeti El Haşim Yardım Vakfı tarafından toplanan bağışların 7 ülkedeki fakir ve muhtaçlara gıda ve maddi destek olarak gönderileceği hatırlatılan gecede, birçok kişi bağışta bulundu.

Husayn Hashim El Bakayi, Ramazan ayı boyunca Kıbrıs İslam Cemiyeti El Haşim Yardım Vakfı’na yapılan bağışlar, organize edilen gecede yapılan bağışlar ve geceye katılım gösterenlere teşekkürlerini iletti.

Dualar eşliğinde yenilen iftar yemeği, sıcak ve samimi bir ortamda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

This slideshow requires JavaScript.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.