Tottenham Park Mezarlığı için toplantı

TOTTENHAM Park Mezarlığı’nda yaşanılan sıkıntılara çözüm olabilmek amacıyla kurulan Tottenham Park Yardım Vakfı tarafından düzenlenecek bir toplantının duyurusu yapıldı.

Barones Meral Ece’nin ve bazı belediye meclis üyelerinin de katılım göstereceği öğrenilen toplantıya tüm toplumumuz davet edildi. Konu ile ilgili olarak paylaşılan duyuruda ise şu bilgilere yer verildi:

“Tottenham Park Yardım Vakfı olarak Tottenham Park Mezarlığı’ndaki sorun ve sıkıntılar ile ilgili konularımızı tartışmak için ailesi, arkadaşları veya bu konu ile ilgisi olan kişi veya kişileri toplantıya davet ediyoruz. Toplantıda Parlamento Üyesi Sayın Barones Meral Ece’nin de bulunacağını belirtmek isteriz. Ayrıca Milletvekili Bambos Charalambous’nun desteğini almış olduğumuzu belirtmek isteriz. Konsey üyeleri ve basının katılacağı toplantıya tüm toplumumuzun davetli olduğunu belirtiriz. Tottenham Park Mezarlığı’nda Türk ve Kıbrıslı Türk toplumumuza ait mezarların yoğun bir şekilde bulunmasından dolayı genel sorunları çözmek için desteğinize ihtiyacımız olduğunu hatırlatırız.”

15 Şubat Perşembe günü saat 19:00 – 21:00 arası düzenlenecek toplantıya katılmak isteyenler için adres; Grand Palace Wedding Hall 242 High Rd., Wood Green, London N22 8JX

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.