Destinasyon Fuarı’nda bir inci: KKTC

İNGİLTERE’NİN tüketiciye yönelik en büyük tatil ve turizm fuarlarında Kuzey Kıbrıs rüzgarı esti.

Tatil dönemi öncesi reklam ve tanıtım çalışmalarına hız veren KKTC Londra Turizm Ofisi, İngiltere ve adada turizmin önde gelen firmaları ile birlikte geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da fuarlara katılmaya devam ediyor. Her yıl yaklaşık 48 bin kişi tarafından ziyaret edilmekte olan London Destinations The Holiday and Travel Show fuarı bu yıl 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında London Olympia fuar alanında gerçekleşti.

Kuzey Kıbrıs Turizm ve Çevre Bakanlığı’nın organize etmiş olduğu yaklaşık 35 m2 üzerine kurulmuş olan Kuzey Kıbrıs tanıtım standında, turizm tanıtım çalışmalarını 4 gün boyunca sürdürdü. Ülke kültürü ve özel ilgi turizmini yansıtan görsellerle donatılan KKTC standında; dalış, yürüyüş, doğa, kuş gözlemi, bisiklet ve paragliding etkinlikleri ön plana çıkarıldı. Kuzey Kıbrıs tanıtım standında Cyprus Paradise ve A1 Cyprus gibi tur operatörleri de katılarak gerek tanıtımlarını gerekse tatil satışlarını gerçekleştirdi.

Tanıtımda KKTC standını ziyaret edenlere İngilizce hazırlanmış genel bilgi broşürlerinin yanı sıra karayolları ve kültür haritaları dağıtıldı. Fuar süresince Kuzey Kıbrıs standına ziyaretçiler oldukça çok ilgi gösterdi. Londra Turizm Ofisi Koordinatörü Kadir Doruhan fuar hakkında bir açıklama yaparak, tatilcilerin Kuzey Kıbrıs’a olan ilgisinden memnun olduklarını dile getirdi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.