‘Genç Türkler’i yağmur durdurmadı

Londra’da faaliyet gösteren Genç Türkler Kulübü, sağnak yağışa rağmen, 10’uncu Geleneksel Piknik Şöleni’ni gerçekleştirdi.

Olumsuz hava koşullarına rağmen, geleneği bozmayarak Southgate Osidge Arms Pub’da bir araya gelen Genç Türkler, Ottoman Palace Restaruant’ın pilav ikramı, katılımcıların yaptıkları börekler, kekler, sarmalar eşliğinde, cıvıl cıvıl koşuşturan çocuklar ve tavla musabakaları ile güneşli günleri aratmayacak bir şölen geçirdi.

Grubun yönetim kurulu başkanı Bekir Çoban, şölene katılan herkese teşekkür ettiği konuşmasında, Genç Türkler Kulübünün merkezi olacak Türk Evi’nin açılışını da duyurdu.

Genç Türkler Kulübü etkinliğe katkı sağlayan Turkish Forum, Ottoman Palace ve şölene ev sahipliği yapan The Osidge Arms Pub yetkililerine de teşekkür etti.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.