Eco Turkey Travel 10’uncu yılını ‘kampanyalarla’ kutluyor

İNGİLTERE’DE faaliyet gösteren turizm firması Eco Turkey Travel 10’uncu yılını kutladı. Firma, 10’uncu yılına özel kampanya başlattığını duyurdu.

İNGİLTERE’DE faaliyet gösteren turizm firması Eco Turkey Travel 10’uncu yılını kutladı. Firma, 10’uncu yılına özel kampanya başlattığını duyurdu.

İngiltere’den Stansted, Luton, Gatwick havaalanları başta olmak üzere Manchester, Birmingham, New Castle, Glasgow, Edingburg havaalanları çıkışlı Avrupa’nın her yerine ekonomik ve esnek ödeme seçenekli tur kampanyalarını başlattığını belirtti.

Eco Turkey’in kurucusu ve direktörü olan Ali Keskin konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu yıl Eco Turkey’in 10. yılını kutluyoruz. Bu nedenle bizi bugünlere getiren ve bize güç veren müşterilerimizi memnun etmek için bir kampanya başlattık. 2018 yılı bitmeden herkesi tatile göndereceğiz. İngiltere’de yaşayan herkese uygun ödeme seçenekleriyle Venedik, Barselona, Roma, Viyana, Budapeşte, Prag, Lizbon, Madrid başta olmak üzere tüm Avrupa’yı gezdireceğiz”

Bireysel seyahat veya tur seçeneklerinden yararlanabileceğini duyuran firma, Eco Travel’a 274 Hertford Road, Edmonton, London N9 7HE adresinden veya 0203 1190004 – Mob: 07962174490 numaralı telefonlardan ulaşılabileceğini duyurdu ve firmayı ziyaret edecek olanlara ‘park sorunu’ olmadığını da hatırlattı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.