1 Stop MOT size büyük bir fırsat sunuyor

EDMONTON’DA hizmet vermekte olan 1 Stop MOT Centre otomotiv sektöründe öncü bir kuruluş olmaya devam ederken, bir yeniliğe daha ilke imza atarak meslek sahibi olmak isteyenleri hayalleri ile buluşturacak.

EDMONTON’DA hizmet vermekte olan 1 Stop MOT Centre otomotiv sektöründe öncü bir kuruluş olmaya devam ederken, bir yeniliğe daha ilke imza atarak meslek sahibi olmak isteyenleri hayalleri ile buluşturacak.

Başarılı işadamı Serdar Sarı yönetiminde uzun yıllardır faaliyetlerine devam eden 1 Stop MOT artık sadece bir tamirhane değil aynı zamanda talimhane olarak geleceğin ustalarını yetiştirecek. Daha önce devlet tarafından verilen derslerin özelleştirilmesinin ardından girişimde bulunan Sarı, Türkçe konuşan toplum başta olmak üzere geleceğin ustalarını yetiştirmek için kolları sıvadı.

Londra Gazete’ye konuşan Serdar Sarı şunları söyledi:

“Artık meslek sahibi olmayan kimse kalmayacak. Motor Endüstrisi Enstitüsü (The Institute of the Motor Industry) tarafından resmi yetki verilen 1 Stop MOT adından söz ettirecek ustalar yetiştirecek. Tecrübeli kadromuz tarafından verilecek derslerle onlarca ülkede kabul edilen sertifika eğitimini tamamlayan kursiyerler kendi tamirhanemizde uygulamalı öğretim fırsatını da yakalamış olacak. Eğitime katılan usta adayları sınavı geçmeleri halinde sertifikalarını alarak devlet tarafından tanınan ve kabul edilen birer usta olmaya hak kazanacaklar. Ayrıca bunun yanında araç teknolojisini geliştiren ve elektrikli araçlar hakkında dersler verilecektir.”

İNGİLTERE’NİN EN YETKİLİSİ

İngiltere’de MOT eğitimi ve sertifikası verme yetkisine sahip Motor Endüstrisi Enstitüsü (The Institute of the Motor Industry) ile işbirliği imzalayan 1 Stop MOT, yılların verdiği tecrübe ile kursiyerlerin en büyük destekçisi olacak ve bu fırsatı kuzey Londra’da bir tek 1 Stop MOT sunuyor. Motor endüstrisinde çalışan bireyler ve sektörün yetkililerin sesi olan IMI kuruluşuna bağlı olduklarını belirten Sarı, 1 Stop MOT’de verilecek derslerle çok kısa bir sürede sertifikalı MOT’ci olmak için bu alanda ilgilenen herkese önemli bir sırat sunuyor.

DERSLER EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Firma yöneticisi Serdar Sarı, meslek sahibi olmak isteyenlere müjdeyi verdi.  Sarı, IMI kuruluşundan aldıkları yetkiyle derslerin Eylül ayının ilk haftasında başlayacağını ve kayıt işlemlerinin şimdiden başladığını duydurdu.

BU FIRSAT KAÇMAZ

Dileyen herkesi meslek sahibi yapacak bu fırsat özellikle Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’tan gelen deneyimli ustaların yaşadıkları sertifika sorununa da çözüm olacak. Ayrıca firma yöneticisi Sarı, gençlerin böylesin bir fırsatın kaçırmaması gerektiğini ve bu fırsatın yalnızca erkekler için geçerli olmadığını söyleyen Sarı, motor endüstrisi ile ilgilen kadınlarında bu kursu kaçırmaması için çağrı yaptı.

HEMEN ARAYIN

1 Stop MOT tarafından başlatılacak sertifika eğitimlerine katılmak için Serdar Sarı’yı 0790 842 3108 numarasından arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin