Dumlupınar rüştünü ortaya koydu

Dumlupınar Yeni Malatya Spor geçen hafta Pazar günü Koçgiri ile oynadığı maçta rakibini 4-3 yenerek rüştünü ortaya koydu.

Geçen hafta Pazar günü Peter sahasına saat 14.00’te oynanan maçta karşı karşıya gelen Dumlupınar Y. Malatya Spor rakibi olan Koçgiri’yi 4-3 yenerek sahadan galip bir şekilde ayrıldı.

Oynanan karşılaşmada ilk yarı penaltı kazanan Koçgiri, ilk 45 dakikada üç gol atarak rakibi Dumlupınarı zor durumda bırakmasına rağmen, ikinci yarıda aynı başarıyı gösteremedi. Dumlupınar Y. Malatya Spor oyuncuları ikinci yarı oyuna kurdukları baskı ile üst üste gol atmaya başladı. İlk yarı maçı yenik bir şekilde bitiren Dumlupınar Y. Malatya iknci yarı maç skorunu 4-3 yaparak sahadan galip bir şekilde ayrılmayı başardı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.