Alan Shearer, Mesut Özil’i bombaladı!

 

 

Premier Lig’in 29. haftasında deplasmanda Brighton’a 2-1 yenilen Arsenal’da Mesut Özil’in performansı tartışma konusu oldu.BBC sports yorumcusu Alan Shearer, Türk asıllı futbolcuya sert sözlerle yüklendi.

İngiltere Premier Ligi‘nin 29. haftasında Brighton‘a deplasmanda 2-1 yenilen Arsenal‘da sular bir türlü durulmuyor.

Takımın efsanevi menajeri Arsene Wenger başta olmak üzere tüm takım eleştiri oklarından nasibini alırken bunlardan biri de Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil oldu.

İngilizlerin efsanevi futbolcusu, şimdilerinse BBC Sport yorumcusu Alan Shearer, “Match of the Day” programında Mesut’a sert sözlerle yüklendi.

Shearer, “Mesut henüz yeni sözleşme imzaladı ve sorumluluk alması gerekiyor. Ancak sahada resmen yürüyor ve topu kazanmak için koşmuyor. Bu şekilde davranırsanız ciddi problemlerle karşılaşırsınız.” ifadelerini kullandı. (FANATİK)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.