Bu hafta sonu ‘Mor ve Ötesi’ Londra’da

LONDRA’DA sanat severler için harika bir konser haberimiz var. Bu hafta sonu Türkiye ve Dünya’da harika müzikleri ile adlarını duyurmayı başaran Mor ve Ötesi bu hafta sonu Londra’da O2 Academy sahnesinde hayranları ile buluşacak.

Türkiye’nin sevilen müzik grubu ‘Mor ve Ötesi’ son olarak beş yıl önce geldiği Londra’ya beş senelik bir aranın ardından 20 Ocak 2018 tarihinde Consult Chloe ve AMEvents iş birliği ile Londra’da sahne alacak.

Başarılı Türk Rock grubu, Londra’nın Angel semtinde bulunan O2 Academy’de harika bir konser vermeye hazırlanıyor. Toplamda 8 albüm, 1 EP, 2 de single yayımladığı kariyeri boyunca ülke rock müzik piyasasında üst sıralarda yer alan başarılı grup bu konumu 20 yıl boyunca korumayı başardı. Mor ve ötesi grubu ayrıca birçok değerli ismin albümüne de katkıda bulundu.

Murathan Mungan’nın bestelenen şiirlerini yeniden yorumlarından oluşan ‘Söz Vermiş Şarkılar’ albümünde Telli Telli şarkısını, Bülent Ortaçgil için söylenen şarkılarından oluşan ‘Şarkılar Bir Oyundur’da Sen Varsın’ı gibi şarkıları yorumlayan grup, 2008 yılında ise Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Deli adlı parçayla temsil etti.

Londra O2 Academy sahnesinde gerçekleşecek konserin biletlerini www.ticketmaster.co.uk/Mor- Ve-Oetesi- tickets/artist/142613 adresinden, Melek Kitchen Dalston restoranından veya 0778 995 6385 – 0749 019 6910 numaralarından temin edebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.