Süleymaniye Hac Kafilesi kutsal topraklarda

h2p-2Yıllardır İngiltere’deki Müslümanların hac ve umre vazifelerini en güzel şekilde yapmalarına yardımcı olan Süleymaniye Kültür Merkezi, Econom seyahat güvencesi ile bu seneki hac kafilesini de kutsal beldelere ulaştırdı.

Geçen çarşamba sabahı Heathrow hava alanından Süleymaniye Kültür Merkezi Vakıf Başkanı Erdoğan Çelik’in dua ve tavsiyeleri ile uğurlanan 18 kişilik kafilenin Mekke-i Mukerreme’de kalacakları otele yerleşip, heyecanla ilk umrelerini yaptıkları öğrenildi.

Hac hizmetleri ile alakalı malumat veren Süleymaniye Kültür Merkezi Hac ve Umre Koordinatörü Davut Yavuzhan aralık ve şubat aylarındaki uzun umre programlarına ek olarak 22-31 Aralık arasında kısa umre programı yapılacağını belirterek katılmak isteyenlerin Süleymaniye Camii’nden (02076849900) bilgi alabileceklerini belirtti.

h2p-1

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.