“Savaşa, sömürüye ve faşizme karşı Deniz Olunmalı”

denizlerpanel

Türk ve Kürt Toplumu Dayanışma Merkezi, Deniz Gezmiş, Yusuf Arslan ve Hüseyin İnan’ı anmak için “Savaşa, sömürüye ve faşizme karşı Deniz Olunmalı” adlı bir panel düzenliyor.

Day-Mer tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle: 44’üncü yılında Deniz Gezmiş, Yusuf Arslan ve Hüseyin İnan’ı, idam edilişinin 44’üncü yılında düzenlediğimiz bir panel ile anıyoruz. 8 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da, Kuzey Londra Toplum Merkezi’nde yapılacak olan “Savaşa, sömürüye ve faşizme karşı Deniz Olunmalı” temasıyla düzenlenen panelimize Türkiye’den Aydın Çubukçu, Erdoğan Aydın ve Ercüment Akdeniz katılacaktır.

Katılımın yoğun olacağı panele dinleyici olarak katılabilmek için saat 16.00 olmadan 22 Moorefield Road, N17 6PY adresinde olmanız gerekiyor.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.