Kuzey Londra’da sokakta bıçaklandı

St Mary's Road, Hornsey Tavern.
St Mary’s Road, Hornsey Tavern.

Kuzey Londra’da dün akşam 39 yaşında bir erkek sokakta bıçaklı saldırıya uğradı.

St Mary’s Road üzerindeki olaydan sonra yaralı kişinin, 30 metre kadar uzaktaki Hornsey Tavern’a sığınarak yardım istediği, pubda bulunan bir hemşire tarafından sağlık ve polis ekibi gelmeden önce ilk tedavisinin yapıldığı öğrenildi.

Metropolitan Police sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, dün saat 21.30 sularında yapılan ihbarın değerlendirildiği, bıçakla yaralı olarak bulunan 39 yaşındaki bir kişinin Doğu Londra’daki bir hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Yaralının durumunun ciddi ancak stabil olduğu vurgulanan açıklamada, şimdilik olayla ilgili herhangi bir tutuklamanın yapılmadığı ifade edildi.

Hornsey Tavern’in facebook sayfasından yapılan açıklamada, pub’ınkapalı olduğu belirtilerek, genç bir adamın bıçakla yaralanmış olarak kendilerine geldiği ve yardım istediği anlatıldı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.