Hastane yönetiminde ses sahibi olun

belgesel_gosterimMerkez Londra’daki Euston istasyonu yakınında hizmet veren İngiltere’nin en önemli hastanelerinden UCL’in yönetimini üstlenen vakfın yöneticileri, Türkçe konuşan toplum üyelerine, vakfa üye olarak hastane yönetiminde aktif söz sahibi olma çağrısında bulundu.

Hasta ve toplum yöneticilerinin de dahil olduğu seçimle göreve gelen 33 kişi ve bir başkan tarafından idare edilen UCL’in yeni dönem kadrosunda, Londra’daki Türkçe konuşan toplumu temsil edecek adaylar isteniyor. Vakfın 10 bin üyesi tarafından posta oylarıyla belirlenecek adaylar, UCL dahil toplamda 7 hastanenin sorumluluğunu üstlenerek servis kalitesinin artırılması için çalışacak.

Vakfın Üyelik Hizmetleri Müdürü Ross Waring, Londra’da yaşayan bir toplum yöneticisi ve ülkenin herhangi bir bölgesinden iki hasta yöneticisinin önümüzdeki seçimlerde seçileceğini, oy kullanmak isteyenlerin 12 Haziran’a kadar ücretsiz olarak üye olabileceklerini duyurdu.

İdare kadrosunda yer alan hastalardan sorumlu Fiona McKenzie ise Londradaki etnik çeşitliliği yansıtabilmek için daha fazla Türkçe konuşan üye istediklerini aktardı.

<em>Vakıf, </em>24 Eylül de halka açık toplantı düzenleyecek. Saat 18 de başlayacak olan toplantı, hasta sorunlarını ele alacak ve 250 Euston Road adresindeki yönetim binasına gerçekleştirilecek. Vakıf üyelerinin ayrıca Eylül ayında Türk toplum merkezlerini ziyaret etmeleri bekleniyor.

Daha fazla bilgi için 020 3447 9290 veya <a href=”mailto:foundation.trust@uclh.nhs.uk”>foundation.trust@uclh.nhs.uk</a> ile temasa geçiniz.

Daha fazla göster

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.