Türk Toplum Futbol Federasyonu, KKTC Londra Temsilcisi Tuncalı’yı ziyaret etti

İngiltere Türk Toplumu Futbol Federasyonu, KKTC Londra Temsilcisi Oya Tuncalı’yı ziyaret etti.

28 Haziran 2020 tarihinde yapılan genel kurul toplantısında yeni yönetimini belirleyen Futbol Federasyonu, Başkan Osman Ercen ve yönetim kurulu üyeleri ile ilk ziyaretlerini gerçekleştirdi.

TTFF Başkanı Osman Ercen, yeni yönetimle belirledikleri ve yapmak istedikleri projeleri Oya Tuncalı ile paylaşarak, Türk Toplumu Futbol Federasyonu’nun her zaman Türkiye Cumhuriyeti ve KKTC elçilikleri ile iletişim ve işbirliği içerisinde çalıştığını belirterek, bu dönemde de aynı şekilde çalışacaklarını ifade etti.

KKTC Londra Temsilcisi Oya Tuncalı, Türk Toplumu Futbol Federasyonu’nun spora, futbola ve gençlere hizmet veren, toplumun değerli ve kıdemli bir kuruluş olduğunu belirterek, ziyaretleri için teşekkürlerini sundu.

Tuncalı, TTFF Başkanı Osman Ercen olmak üzere, yönetimde yer alan birçok tecrübeli ismin Futbol Federasyonunu yeni bir dinamizmle büyük başarılara taşıyacağına inandığını belirtti.

20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramına değinen Tuncalı, “Barış ve Özgürlük Bayramımızın 46. Yıldönümünü kutlayacağımız bugünlerde, İngiltere’deki kardeşlerimizle birlikte, el ele, gönül gönülle çalışmalarımıza devam edeceğimizi; toplumumuz, gençlerimiz ve ülkemiz için bu gayretlerimizi yoğunlaştırmaktan memnuniyet duyacağız” dedi.

Türk Toplum Futbol Federasyonu yönetimi ile İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Konseyi birlikte çektiği fotoğrafla birlike ve beraberlik mesajı verdi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.