Konsey Başkanı Ertuğrul Mehmet: Üçüncü uçak seferine ihtiyaç var

İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Başkanı Ertuğrul Mehmet, koroanvirüs salgını nedeniyle İngiltere’de çok sayıda KKTC vatandaşının mahsur kaldığına dikkat çekerek, üçüncü ek uçak seferi düzenlenmesi gerektiğinin altını çizdi.

İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Başkanı Ertuğrul Mehmet, İngiltere’den KKTC’ye dönmek isteyen çok sayıda vatandaş olduğunu, bunların hepsine yetişemediklerini, dolayısıyla üçüncü bir sefere ihtiyaç olduğunu dile getirdi.

BRT’de yayınlanan Özel Yayın’a bağlanan Ertuğrul Mehmet, “İngiltere’de mahsur kalan çok sayıda vatandaşımız var” diyerek, öğrenci uçaklarının kalkacağını duydukları zaman kendilerine gelen vatandaşlar olduğundan söz etti.

Dernek olarak, tüm bunlara yetişemediklerini belirten Mehmet, “İnşallah KKTC’den ek uçak talebi gelir. İngiltere’den KKTC’ye dönmek isteyen çok sayıda vatandaşımız var” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.