Binatlı’lar birlik ve dayanışma için Londra’da Ciğer Gecesi düzenledi

İngiltere’de yaşayan Kıbrıslılar Binatlı Spor Kulübüne maddi ve manevi destek vermek için bir araya geldi.

Geceyi organize eden iş insanı Ümit Çıkıkçıoğlu, etkinlik hakkında açıklama yaparak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sportif faaliyetler yürüten Binatlı Spor Kulübü’ne destek olmak için bir araya geldiklerini söyledi.

Binatlı Yılmaz Spor Kulübü yararına düzenlenen birlik ve dayanışma gecesine onlarca kişi katıldı. İş insanlarının, sporcuları ve diğer derneklerin katıldığı gecede misafirlere Binatlı ile özdeşleşen ciğer ikram edildi.

Geceye Kıbrıs’tan kulüp başkanı Orsel Neşe ile birlikte bazı yönetim kurulu üyeleri ve kadın kollarından bazı isimler de katıldı.

Etkinliğin organizatörü Ümit Çıkıkçıoğlu, yaptığı açıklamada güzel bir geceye imza attıklarını belirterek, “Biz yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Güzel bir organizasyonla hem pek çok insanı bir araya getirdik hem de Binatlı Yılmaz Spor Kulübüne destek olduk. Gecede emeği geçenlere ve zaman ayırıp bizimle olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

This slideshow requires JavaScript.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.