Yeni Türkü bu cuma akşamı Londra’da sahne alacak

TÜRKİYE’DE yıllardır geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Yeni Türkü grubu yeniden Londra’da konser verecek.

TÜRKİYE’DE yıllardır geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Yeni Türkü grubu yeniden Londra’da konser verecek.

Londralı organizatörlüğünde sahne alacak olan Yeni Türkü grubu dinleyicileriyle yeniden buluşmak için İngiltere’ye geliyor. Londra’da haftalardır hazırlığı yapılan Yeni Türkü konseri 7 Haziran Cuma günü Islington Assembly Hall sahnesinde gerçekleşecek.

Upper Street, London, N1 2UD adresindeki Islington Assembly Hall’de düzenlenecek olan konser etkinliğinde giriş saati 19.00 olacak. Saat 20.00’de başlayacak olan konser için satışa çıkar biletlerin çoğu tükenmiş durumda.

Cuma günü düzenlenecek olan Yeni Türkü konserine katılmak isteyenler Tulip Holidays Haringey, The Bazaar, TFC Edmonton, TFC Catford adreslerinden ya da internet üzerinden bilet satın alabilirler.

HEDİYE BİLET KAZANIN

Londra Gazete Ramazan Bayramı hediye olarak iki şanslı kişiye ikişer adet hediye bilet veriyor. Facebook sayfamızda başlattığımız çekilişimize katılıp siz de hediye bilet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Çekilişimize katılmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.