İADD’de ‘Kadınlar Günü’ kutlanacak

İNGİLTERE Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından Kadınlar Günü’nü takiben 16 Mart’da “Kadın ve Başarı” başlıklı bir panel düzenleneceği duyuruldu. Semra Eren-Nijhar’ın yöneteceği panelin açılış konuşmasını İADD Başkanı Jale Özer Swailes yapacak. Panele katılan konuşmacılar ise Prof. Dr. Belma Ötüş, Avukat Fidan Osoy, Regent’s Üniversitesi Öğretim Görevlisi Elif Toker-Turnalar olacak.

Azerbaycan House 228 Kingsland Road London E2 8AX adresinde düzenlenecek panel ile ilgili olarak İADD’den gönderilen basın bülteninde programla hakkında ayrıntılar ise şöyle:

“İngiltere Atatürkçü Düşünce Derneği Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile 16 Mart 2018 Cuma akşamı 19.00-21.00 saatleri arasında “Kadın ve Başarı” başlıklı bir panel düzenleyecektir. Azerbaycan House’de düzenlenecek paneli Semra Eren-Nijhar yönetecek ve Prof. Dr.Belma Ötüş-Baskett, Fidan Osoy ve Elif Toker Turnalar konuşmacı olarak katılacaklardır. Panel herkese açık olacaktır ve yerler kısıtlı olduğundan panel için kayıt önemle rica olunur. Tüm ilgililere duyurulur.  Bilgi için: 07482250486”

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.