Sevgililer gününde yeni cinsel sağlık kliniği açılıyor

Enfield Belediyesi sevgililer gününde yeni bir cinsel sağlık kliniği açılacağını duyurdu.

Yılın en romantik gününde açılacak olan yeni cinsel klinik, vatandaşlara yönelik en iyi hizmeti ve gereken danışmanlığı sunmayı hedeflediğini belirtti.

Edmonton bölgesinde, Silverpoint Medical Centre’de cinsel sağlık ile ilişkin danışmanlık, aile planlaması veya cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar gibi konularla hizmet ve bilgi sunulacaktır.

Ayrıca 18 yaşın altında olan gençler için özel bir klinik sunulacaktır.

Enfield Belediyesi toplum güvenliği ve halk sağlığı sorumlusu Krystle Fonyonga, “Enfield sakinleri dünya standartlarında bir hizmet sunulacak ve Enfield sakinlerin cinsel sağlıkları için en iyi danışmanlık ve tedavi hizmetleri olacaktır.

Yeni kliniğimiz, vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları hizmetleri gizlice erişebilecektir, böylece geniş bir hizmet yelpazesi ve destek sağlanacaktır” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.