TWPA’den ‘menopoz’ semineri (VIDEO)

İngiltere Türk Kadınları Yardım Derneği (TWPA)’de düzenlenen seminerler serisinin sonuncusu, “Menopoz” semineri ile devam etti.

26 Ocak Cuma günü TWPA binasında gerçekleşen seminer sunumunu, İngiltere’de uzun yıllar hekimlik yapılan ve toplumumuz tarafından yakından tanınan uzman bir isim olan Jinekolog Dr. Cahit Berk yaptı.

Menopoz konusunda önemli bilgiler veren Berk, Menopoz’un doğal bir süreç olduğunu ve her kadının zamanı geldiğinde bu evreyi geçirdiğini paylaştı. Sunum sonrasında katılımcılar merak ettiği konularla ilgili sorulara yanıtlar veren Dr.Cahit Berk’in ay sonunda Haringey’de bulunan muayenehanesini kapatacağını belirtmesi ise bir çok kişi tarafından üzüntü ile karşılandı.

Yapılan seminer ve çalışmaları konusunda değerlendirme yapan eski TWPA Başkanı ve şu anda yönetim de bulunan Aysın Yılmaz şunları paylaştı:

“Bugün Başkanımız Ayşe Doğan Hanım küçük bir rahatsızlıktan dolayı programımıza katılamadı. Genel olarak bütün seminerlerimiz çok iyi geçti. Bu seminerlerimiz ile ilgili olarak Rotary’den destek aldık ve bu sunumların olumlu sonuçlarını kendileri ile paylaşacağız. Eminim ki bu destekler sayesinde etkinliklerimizin sayısını artırabiliriz. Çünkü her geçen gün üye sayımız artıyor. Seminerlerimize katılım sizlerin de gördüğü gibi oldukça fazla. Bu yıl yine çok önemli etkinlikler gerçekleştirme niyetindeyiz. Gerek üyelerimize gerek bizi çalışmalarımızda destekleyen herkese tek tek teşekkür etmek isterim.”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.