Black Rose Estates’ten ev sahiplerine 3 aylık peşin kira

IMG_7367

 

Black Rose Estates’ten ev sahiplerine 3 aylık peşin kira

Uzun yıllardır Londra’da emlak sektöründe geniş portföyüyle hizmet veren emlak uzmanı Murat Karagül ve Türkçe konuşan toplum içinde Elitok Kardeşler olarak bilinen İnanç, Mehmet ve Osman Elitok’un girişimi ile 230 Lea Bridge Road’ta açılan Black Rose Estates, ev sahiplerine 3 aylık kiralarını peşin ödüyor.

Emlak acentalarının ev sahiplerine sunduğu kira garantisi servisini Black Rose Estates, bir basamak daha yükseltip ev sahiplerine 3 aylık kirasını peşin ödüyor.

Black Rose Estates, başkentte konut sahibi olan ve kiraya vermek isteyen emlak sahiplerinin evlerinin A’dan Z’ye tüm yönetimini devralırken, kiralarının belirlenen tarihte hesaplarına yatacağının garantisini de veriyor.

Murat Karagül ve Türkçe konuşan toplum içinde Elitok Kardeşler olarak bilinen tanınmış iş adamları İnanç, Mehmet ve Osman Elitok’un girişimi ile faaliyetlerine başlayan Black Rose Estates, Londra’nın tüm bölgelerini kapsayan geniş bir hizmet ağına sahip.

EV ALIM SATIMI KONUSUNDA DANIŞMANLIK

Yaklaşık 7 yıldır Londra emlak piyasasında adından söz ettiren genç girişimci Murat Karagül, Black Rose Estates verdikleri hizmetlerden şöyle bahsetti: “Guaranteed Rental olarak bilinen Garantili Kira servisini tam anlamıyla müşterilerimize sunuyoruz, öyle ki 3 aylık kirayı peşin ödeme imkanımız var. Ayrıca konutların menajerliğini üstlendiğimiz gibi yeni planlama ve dizayn ile evin kapasitesinden daha fazla yararlanma ve kira getirisini yükseltecek yenilikler yapıyoruz. Sadece kiralama ve kiraya verme hizmetleri değil öte yandan ev alım ve satımı konusunda da danışmanlık hizmetleri veriyoruz.”

Murat Karagül ve Elitok Kardeşler girişimi olan Black Rose Estates, 230 Lea Bridge Road, E10 7LN adresinde faaliyet gösteriyor. Ayrıntılı bilgi için 020 8539 0444 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

 

IMG_7373

IMG_7379

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin