Kalitenin ve güvenin adresi Lincoln Windows

ENFIELD bölgesinde bulunan Lincoln Windows, her türlü ısıya dayanıklı, garantili, kaliteli cam ürünleri ile Londralılara en kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla vermeye devam ediyor.

ENFIELD bölgesinde bulunan Lincoln Windows, her türlü ısıya dayanıklı, garantili, kaliteli cam ürünleri ile Londralılara en kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla vermeye devam ediyor.

Birbirinden kaliteli pencere ve kapı üreticisiyle çalışan Lincoln Windows, aynı zamanda kendi atölyesinde de özveri ile eviniz için en güzel ürünleri üretmeye devam ediyor. 10 seneden uzun süredir Enfield bölgesinde bulunan atölyesinden ülkenin dört bir yanına son kalite pencere, kapı ve geçit hizmeti sunan Lincoln Windows yöneticilerinden Mario Persico çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Mario, yıllardır sundukları hizmet ve yaptıkları işin kalitesini şu cümlelerle özetliyor: “Uzun yıllardır bu işi hep son derece kalite ve güveni koruyarak yapmamızın bir sebebi de, sürekli modern tasarımlar ve gereksinimleri takip etmemizden geçiyor.

HEM GÜVENLİ HEM KALİTELİ

Hem güvenli, hem kaliteli, hem de göze hitap eden tasarımlarla müşteri memnuniyetimiz her sene katlanarak artıyor. Müşterilerimiz kaliteli ürünleri bizden her zaman avantajlı fiyatlarla alabiliyor.

ALÜMİNYUM FABRİKAMIZI AÇIYORUZ

Şu an kendi alüminyum fabrikamızı açmak için hazırlanıyoruz, böylece müşterilerimize daha da iyi fiyatlar sunabileceğiz. Müşterilerimize farklı çeşitlerde ve renklerde ürünler sunuyoruz. Zengin seçeneklere sahibiz ve müşterilerimize ücretsiz ölçü hizmeti sunuyoruz” dedi.

Mario Persico yönetiminde garantili ve kaliteli işçilik sloganı ile hizmet veren Lincoln Windows, ısıya dayanıklı camlardan, restoran masa camlarına, vitrin, tezgah camlarından, aynalara kadar A’dan Z’ye her türlü cam işlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlerle buluşturuyor. 20 yıllık tecrübesi, sertifikalı ve garantili işçilik ile alanında iddialı hizmetleriyle sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Lincoln Windows, %50’ye varan indirimli uygun fiyat seçenekleriyle ev ve iş yerlerinizin konforunu ve güvenliğini garanti altına alıyor.

RAHAT NEFES ALDIRAN FIRSATLAR

Blind, çelik kapı, çift camlı pencere, uPVC kapılar, kompozit kapılar, hafif boyalı camlar, Lamine cam pencere, stüdyo camları ve daha birçok ürün ve servisi bulunan Lincoln Windows, size ve evinize rahat nefes aldıracak fırsatları değerlendirmeniz için birçok farklı fırsat sunuyor.

Ayrıca, Lincoln Windows bir gün gibi kısa bir süre içerisinde sizlere kapı ve pencere yapma imkanı sunuyor. Sadece bununla kalmayıp, kırık menteşeler, pencere kolları, kırık camlar ve mevcut tüm pencereler Lincoln Windows tarafından tamir edilebiliyor.

Lincoln Windows, Enfield 318 Lincoln Road’da EN3 4AA adresinde bulunuyor. Çalışma saatleri Pazartesi – Cuma saat 09:00 – 17:00, Cumartesi 09:00 – 13:00 olmakla beraber aynı zamanda 020 8804 7734 (İş), 07957 755 887 (Cep) numaralarından da ulaşım sağlanabilir.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.