‘Value Gold’ ile çalışan firmalar çok mutlu

KUZEY Londra’nın önemli gıda tedarikçilerinden biri olan ‘Value Gold Catering Foods Whosaler’ her geçen gün ürün gamını geliştirerek büyümeye devam ediyor.

 

KUZEY Londra’nın önemli gıda tedarikçilerinden biri olan ‘Value Gold Catering Foods Whosaler’ her geçen gün ürün gamını geliştirerek büyümeye devam ediyor.

Birbirinden ünlü ve kaliteli markaları Londra’da müşterileri ile buluşturan firmanın Direktörlüğünü yapan iş adamı Bilal Kartal müşteri ve çözüm odaklı olarak hizmet verdiklerine değinerek gazetemize şunları söyledi:

“Kurulduğumuz günden bu yana her zaman hızlı servis ve müşteri odaklı olarak hizmet verdik. Başarımızın en önemli nedeninin bu olduğunu düşünüyorum.

Bilal Kartal

Ürün yelpazemizi müşterilerimizden gelen talep ve yaptığımız araştırmalarımız doğrultusunda her geçen gün geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimize her zaman istediklerinin fazlasını sunuyoruz. Gerek ekonomik fiyatlarımız gerekse hızlı ve zamanında tedarik altyapımız ile Value Gold’u sektörde önemli bir ‘marka’ haline getirmeyi başardık.”

GIDA SEKTÖRÜ HIZLA BÜYÜYOR

“Gıda sektörünün hacmi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Biz de artan talebe bağlı olarak önümüzdeki dönemde dondurulmuş gıdaya ağırlık vermek istiyoruz. Fakat her işimizde olduğu gibi bu alanda da kalite standartları neyi gerektiriyorsa harfiyen yerine getiriyoruz. Sonuçta, İngiltere’deki sosyal yaşantı ve özellikle kadınların iş hayatında aktif olarak yer alması bu pazara çok ciddi ivme getirdi. Value Gold da, kurumsal çalışan bir firma olarak bu alandaki pastadan daha büyük pay alma hedefinde.” diye konuştu.

ARADIĞINIZ TÜM ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

“Ürün çeşitlerimizin tarifini ‘Coffee Shop’unuz için en lezzetli hamburgeri, restoranınız için en lezzetli yemekleri yapabilmenizi sağlamak adına gerekli bütün malzemeler’ şeklinde açıklarsak sanırım yanlış olmaz.”

2010 yılında faaliyete geçen Value Gold, başta coffee shoplar olmak üzere, kebap, fish & cips ve restoranların en iyi tedarikçilerinden biri. Portföyünde; dondurulmuş gıda, patates cipsi, soft drink, beans, yemeklik yağ, yumurta, su gibi önemli ürünler bulunan Value Gold’un, müşterilerinden gelen talebe göre daha farklı ürünlere yönelme potansiyeli de var.

RAHAT ULAŞIM KESİNTİSİZ İLETİŞİM

Londra içinde ulaşım kolaylığı ve park sorunu her yerde olduğu gibi gıda toptancılarına giden müşterilerin de problemi olmaya devam ediyor. Value Gold kuzey Londra’daki büyük deposu ile müşterilerine hem ulaşım kolaylığı sağlıyor hem de park sorunsuz alışveriş imkanı sağlıyor. Unit 5 & 20A Rosebery Industrial Park, Rosebery Avenue, London, UK N17 9SR adresinde faaliyet gösteren Value Gold firmasına 020 8617 0921 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.