Öncü hamburger markası yeni fabrikası ile fark yaratacak

ÖNCÜ hamburger malzemeleri imalatçısı The Burger Manufacturing Company kardeş şirketi Sparks Burger ile 4 milyon poundluk büyük yatırımını Galler’deki yeni fabrikası için kullanacak.

Orta Galler bölgesinde 30 yeni iş pozisyonu ve Britanya genelinde hatırı sayılır derecede yükselecek imalat oranıyla Burger Manufacturing Company, Eylülden itibaren yıllardır süregelen kalitesinde yeni bir çığır açacak. 6 Eylül 2017’de açılacak yeni fabrikada Galler Hükümeti’nin %40’lık yatırım fonu da girişimi destekleyen büyük unsurlardan biri olacak.

BİR DAKİKADA 900 BURGER ÜRETEN DEV MARKA

Burger Manufacturing Company, bir senede 37,5 milyon hamburger, yani bir dakikada tam 900 hamburger üreten dev bir marka olmakla beraber, Britanya genelinde kalitesi hamburger denildiği zaman restoran ve take-away zincirlerinin bir numaralı durağı olarak da biliniyor. Burger Manufacturing Company’nin Satış ve Pazarlama Müdürü Mark Cornall, yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Kurulduğumuz andan beri her gün gücümüze güç katarak kalitesi ve müşteri odaklı hizmetimiz sonucu bir gün daha büyük bir fabrikaya geçmemiz gerektiğini biliyorduk. Şimdi, hem var olan müşterilerimize hem de gelecekte beraber olacağımız müşterilerimize daha hızlı hizmet vererek etkinliğimizi arttıracağız.”

Britanya’nın yanı sıra Cibraltar, İspanya, Fransa ve birçok diğer ülkeye de ihracat yapan ve 1975’den beri aile geleneği olarak var olan Burger Manufacturing Company, kalite, pratiklik ve lezzetin buluştuğu leziz hamburgerleriyle uluslararası arenada dev bir marka olma yolunda önemli adımlar atıyor.

LEZZETİN SINIRLARINI BMC İLE AŞIN

Siz De kendi işiniz için lezzet sınırlarını aşmak ve burger dünyasının derinliklerinde kalite ve lezzetin buluştuğu bu deneyime dahil olmak istiyorsanız 0208 443 9330 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.