kıbrıs ingiltere londra lefkoşa
DOLAR
18,8003
EURO
20,3982
STERLIN
23,2237
BITCOIN
$22.662,27
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
LONDRA
Kapalı
10°C
LONDRA
10°C
Kapalı
Salı Kapalı
9°C
Çarşamba Kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
11°C
Perşembe Kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
12°C
Cuma parçalı bulutlu
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
9°C

Türk Ligleri’nde 22 maç

Türk Liglerinde bu hafta sonu 22 maç oynanacak.

Türk Ligleri’nde 22 maç
13.03.2014
0
A+
A-

Ezel TürkLigi 1. Ve 2. Küme, Ersan&Co Veteranlar Türk Ligi, Vatan Catering U21 Türk Ligi ile Gençler U14 ve U16 liglerinde bu Cumartesi, Pazar ve TTFF LOGOPazartesi günleri toplam 22 maç oynanacak. Program şöyle:

15 Mart Cumartesi

Aksular Restaurant U14 Gençler Türk Ligi

Pymmes Park

11.00 Maraton School-RapAid

11.00 White Hart Rapids-Ase

Aksular Restaurant U16 Gençler Türk Ligi

Pymmes Park

12.30 Yeni Boğaziçi-White Hart Rapids

12.30 Yalova-RapAid

12.30 Ase-Abswood

 Vatan Catering  U21 Türk Ligi

Pymmes Park

14.00 Yalova-Pekünspor

14.00 Yeni Boğaziçi-Dumlupınar

14.00 Doğan TB-Diyarbakır

16 Mart Pazar

Ezel Türk Ligi 1.Küme

Brimsdown Stadı dış saha

11.00 Yalova-Doğan TB

Wadham Lodge

14.00 Pekünspor-Mevlanaspor

Peter May Sports Centre

14.00 Dumlupınar-Yeni Boğaziçi

Pymmes Park

14.00 Kötürespor-Akıncılar

Hackney Marshes

14.00 Türkmenköy-Mehmetçik

Ezel Türk Ligi 2.Küme

Jübille Park

14.00 Yavruvatan-Trabzonspor

Pymmes Park

14.00 Gürünspor-Gaziantepspor

14.00 Fenerbahçe-Diyarbakırspor

Thamesmead Park

13.00 Türk Ocağı-Ihlaraspor

17 Mart Pazartesi

Ersan&Co Veteranlar Türk Ligi

New River Sports Centre

A sahası

19.45 Mersin İd.Y.-Doğan TB

20.40 Eskişehirspor-Türk Ocağı

21.30 Gaziantepspor-Ihlaraspor

B sahası

20.00 Yeni Boğaziçi-Türkmenköy

21.00 Yalova-İstanbulspor

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.