Dumlupınar yine en büyük: 11-0

 

Dıgıtürk ve TTFF yetkilileri kupayı Dumlupınarlı’lara verdi.
Dıgıtürk ve TTFF yetkilileri kupayı Dumlupınarlı’lara verdi.

Digitürk Türk Ligi Birinci Küme’nin en büyüğü yine Dumlupınar oldu.

Sezonun son maçında Gaziantepspor’a 11-0 galip gelen Dumlupınar, böylece üst üste ikinci kez mutlu sona ulaştı. Yarı profesyonel ligde mukaveleli bir futbolcu oytatığının ortaya çıkması sonucu Türk Toplumu Futbol Federasyonu tarafından 10 puanı silinen, LFA’ye yaptığı itirazda da suçlu bulunan ancak sadece 5 puanı silinerek yeniden iddialı hale gelen Dumlupınar, kalan iki maçını da kazanıp, ikili evarajla Kötürespor’a üstünlük sağladı ve şampiyonluğa ulaştı.

Wadham Lodge’da geçtiğimiz Pazar günü Gaziantepspor’u gole boğarak sahadan 11-0 galip gelen Dumlupınar, şampiyonluk kupasını lig sponsoru Digitürk’ün temsilcisi Erkan Şahin ve TTFF Başkanı Kemal Soyer’den aldı.

 

 

Dumlupınarlı yönetici ce futbolcuların sevinci büyüktü.
Dumlupınarlı yönetici ce futbolcuların sevinci büyüktü.

 

 

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.