TTFF’nin yeni yönetim kurulu belirlendi

TTTF 2020/21 Yönetim Kurulu

İngiltere Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) yeni yönetim kurulu belirlendi.

Kovid-19 salgını nedeniyle ‘zoom’ programı üzerinden online olarak 28 Haziran’da gerçekleştirilen Yıllık Olağan Genel Kurulu’nda Başkanlık görevini Osman Ercen devraldı.

TTFF bünyesinde 12 yıldır çeşitli görevlerde bulunan ve son iki yıldır asbaşkanlık yapan Osman Ercen, başkanlık görevini Serdar Sarı’dan devraldı.

Bir yıllık göreve getirilen Ercen, en fazla üst üste iki dönem başkanlık yapabilecek.

BU SENE BİRLİK VE BERABERLİK YILI

TTFF’nin bayrağını aldığını yerden daha ileriye taşımak için bu görevi en iyi şekilde yapmak için çalışacağını belirten Ercen, Londra Gazete’ye şu açıklamayı yaptı: “Bu sene birlik ve beraberlik yılı. 1976 yılından itibaren faaliyet gösteren TTFF, İngiltere’de yaşayan Türkçe konuşan topluma ve gençlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Bu yıl tüm sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte dayanışma içinde çalışacağımız bir yıl olacak. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutup daha fazla spora teşvik edeceğimiz bir yıl olması için hep birlikte, gönül birliğiyle çalışacağız. Genel kurulumuz topluma ve tüm kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

28 Haziran’daki seçimin ardından ilk SGM toplantısı 7 Temmuz Salı akşamı gerçekleşti. Düzenlenen SGM’de Disiplin Sekreterliği için tekrar seçim yapıldı.

Ayrıca TTFF tüzüğündeki bazı maddele düzenlendi ve London Football Association (LFA) ile paralel hale getirildi. Bununla birlikte, Veteranler Lig Sekreterliği kuruldu.

İşte TTFF 2020/21 Yönetim kurulu ve görev dağılımı:
Başkan – Osman Ercen
Asbaşkan- Irfan Davulcular
Genel Sekreter – Murat Yakup
Mali Sekreter – Ozan Beliger
Veteranlar Ligi Sekreteri – Kemal Soyer
Hakem sekreteri- Yıldıray Karami
Lisans Sekreteri- Gülay Ermiya
Disiplin Sekreteri- Mehmet Nasifoğulları
Fikstür Sekreteri – Fikret Gönlübol
Faal Üye – Zeki Salih
Faal Üye – Hayri Kartal

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.