TTFF’nin AGM’i 28 Haziran’da gerçekleşecek

Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF)’nun her sezon sonu yapılan Olağan Genel Kurulu (AGM), 28 Haziran Pazar akşamı gerçekleşecek.

Başkan ve Yönetim Kurulu seçimlerinde aday olmak isteyenlerin, 1 Haziran’dan önce başvuruda bulunmaları gerektiği TTFF tarafından hatırlatıldı.

Mevcut başkanın dışında henüz başkanlık için resmi bir adaylık başvurusu yapılmadı bildirildi.

Londra Gazete’ye konuşan TTFF Başkanı Serdar Sarı, bu dönem tekrar aday olacağını belirtti.

Sarı, “Emek en yüce değerdir, TTFF’ye emek vermek bizler için bir onurdur. Topluma hizmet en temel hedefimiz bunun devamını en iyi şekilde devam ettirmek için tekrar adayım. Özellikle kazanmamız gereken genç bir nesil var, bu gençler için hizmet vermek zorundayız. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan ve çetelerden uzak tutup, TTFF ailesine kazandırmak için çeşitli faaliyetler gerçekleştirdik ve bunun devamını getireceğiz. Bizim gailemiz gençlik, tüm zorluklara veya olumsuzluklara inat TTFF İngiltere’de yaşayan toplum için önemli ve değerli bir kurum. Bu kuruma gençlerle birlikte sahip çıkacağız” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.