Mourinho’dan transfer isyanı!

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester United'daki ilk iki sezonunda şampiyonluğa ulaşamayan Jose Mourinho, kulüpteki üçüncü sezonu öncesinde pek umutlu görünmüyor.

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester United’daki ilk iki sezonunda şampiyonluğa ulaşamayan Jose Mourinho, kulüpteki üçüncü sezonu öncesinde pek umutlu görünmüyor. Mourinho transfer konusunda dikkat çeken mesajlar verdi.

MOURINHO’DAN TRANSFER MESAJI

Liverpool ve Arsenal gibi ekiplerin aktif geçirdikleri transfer döneminde geride kaldıklarını belirten Portekizli teknik adam, ”Yeni sezon sezon hazırlıklarında oyuncularım müthiş bir gayretle çalışıyor. Oynadığımız maçlardan ve gelişimimizden dolayı mutluyum. Ancak kadronun temel oyuncuları henüz aramıza katılmadı ve transfer döneminin kapandığı 9 Ağustos’tan sonra birlikte antrenman yapabileceğiz. Bu yüzden elbette mutsuzum. Elimizde sadece birkaç oyuncu var.” ifadelerini kullanarak dert yandı.

RAKİPLERİ ÖRNEK GÖSTERDİ

”Liverpool ve Arsenal’in yaptığı takviyelere bakınca aramızda farkı görebilirsiniz. Eğer bizi onlarla karşılaştırırsanız, fark çok net görülüyor. Manchester City ve Tottenham da bizimle benzer pozisyonlardalar ve eksik kadrolarla yeni sezona hazırlanmak büyük bir dert” sözlerini sarf eden Mourinho, transfer döneminde hücum bölgesine önemli bir transfer yapmak istediklerinin altını çizdi. (beIN SPORTS)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin