KKTC’li vücutcu destek istiyor


KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyetini uluslararası arenada tanıtmak için uzun soluklu bir yola baş koyan Görkem Cihanlı desteklerinizi bekliyor.
Henüz 22 yaşında olan Görkem, son beş yıldır vücut geliştirme sporuyla uğraşıyor. Ulusal ve uluslararası müsabakalara katılan genç sporcu son yıllarda elde ettiği başarılarla KKTC’nin gelecek vaat eden isimlerden biri. Zor ve yüksek seviyede disiplin içinde antrenmanlarına devam eden Görkem, üniveriste eğitimini biyomedikal bilim üzerine tamamladı.

Profesyonel vücut geliştirme kariyerinde emin adımlarla ilerleyen genç sporcu, son bir yıldır KKTC milli sporcusu olarak müsabakalara katılıyor. KKTC bayrağını layık olduğu yerlere taşımak için sosyal hayatından ödün verip yoğun tempo içinde hazırlanan Görkem, oldukça masraflı olan spor dalında daha iyi yerlere gelebilmek için maddi desteğin önemli olduğunu söylüyor. Maddi desteğin yanı sıra manevi desteğin de önemine dikkat çeken Görkem, onu yalnız bırakmayan ve her zaman yanında olan başta ailesi olmak üzere arkadaşlarına teşekkür ediyor. Genç sporcu kendisine maddi destek vermek isteyen sporseverlerin ona 0775 201 8774numarasından veya gcihanli_05@hotmail.com mail adresinden ulaşabileceklerini belirtiyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.