KKTC Başbakanı Erhüman’ın katılımı ile Kıbrıs Gençlik Kupası Maçı oyandı

Türk Toplumu Futbol Federasyonu ile Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere tarafından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuruiyeti Başbakanı Tufan Erhüman onuruna düzenlenen Gençlik Kupa Maçı geçen Cumartesi günü New River Stadyumunda oynandı.

TTFF ile Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere’nin ortaklaşa düzenlediği Gençlik Kupa Maçı KKTC Başbakanı Tufan Erhüman’ın katılımıyla New River Stadyumunda oynandı. KKTC Başbakanı Tufan Erhüman onuruna düzenlenen kupa maçına Başbakan Erhüman’nın yanı sıra KKTC Londra Büyükelçisi Oya Tuncalı, TTFF Başkanı Serdar Sarı, TTFF Yönetim Kurulu Üyeleri, Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere Başkanı Nafiya Horozoğlu ve bir çok kulüp başkanı katılım gösterdi.

Cumartesi günü gerçekleşen kupa maçında stadyuma gele Başbakan Erhüman, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunduktan sonar genç oyuncular ile teker teker tokalaşarak toplu fotoğraf çektirdi.

Törenden sonra trübünlere geçerek maçı izleyen Erhüman, maç bitişinde Gençlik Kupası’nı ve madalyaları kazanan takıma takdim ederek, katılım gösteren herkese teşekkürlerini sundu. Akabinde TTFF Başkanı Serdar Sarı Başbakan Erhüman’a teşekkür plaketini taktim ettikten sonra tören son buldu.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.