Denktaş ve Küçük Londra’da anıldı

Limasollular Derneği UK ve Türk İslam Vakfı KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş ve Dr. Fazıl Küçük için anma gecesi düzenledi.

Kıbrıs Türk Toplum Merkezi’nde 11 Ocak Cuma gecesi gerçekleştirilen anma gecesine KKTC Londra Temsilcisi Oya Tuncalı ve KKTC Londra Konsolosu Buket Kop yanı sıra birçok toplum üyesi katıldı.

Anma gecesine saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Gecenin devamında KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş ve Dr. Fazıl Küçük ile ilgili bilgi veren sunumlar beyaz perdeye yansıtıldı.

Gecenin devamında KKTC Londra Temsilcisi Oya Tuncalı, Limasollular Derneği Başkanı Arife Retvan, Türk İslam Vakfı Başkanı Tevfik Recai konuşma gerçekleştirdi.

Geleneksel olarak gerçekleştirilen anma gecesinin sonunda davetlilere çeşitli ikramlar ve helva dağıtıldı.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.