Bu manzaranın bir haftalık bedeli £45 bin

one hyde park 2

Sadece İngiltere’nin değil dünyanın en pahalı apartmanlarından birisi olan Hyde Park manzaralı bir daire haftalık tam 45 bin sterlin bedelle kiracı arıyor. 5 yatak odalı lüks ev, inşaatına 2007 yılında başlanan ve 1 milyar sterlinin üzerinde bir maliyetle tamamlanan toplam 86 daireli ‘One Hyde Park’ isimli komplekste yer alıyor.

one hyde park 3

Candy Kardeşler tarafından inşa edilen apartmandaki dairenin bir aylık kirası olan 195 bin sterlin ile, Londra’nın pek çok bölgesinde bir apartman dairesi satın alınabiliyor. 3 yıl önce tamamlanan apartmanın yıllık kirası ile ise, Muswell Hill, Highgate gibi bölgelerdeki  büyükçe bir konutun bedeline eş değer. Daire sahipleri arasında Kazak, Rus ve Arap milyarderlerin bulunduğu apartmanda bulunan bir daire kısa bir süre önce 27 milyon sterline alıcı bulmuştu.

 

 Haftalık kirası 45 bin sterlin olan evin manzarası göz kamaştırıyor.

Haftalık kirası 45 bin sterlin olan evin manzarası göz kamaştırıyor.
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.