Vahşetin ayrıntıları ortaya çıkıyor

demirsay web

Şerafettin Demirsay cinayetinin zanlılarının yargılandığı davada konuşan partneri, Demirsay’ın nasıl vahşi bir cinayete kurban gittiğini ortaya koydu.

Geçen yıl 14 Mayıs’ta Bedfordshire bölgesinde yer alan Kempston isimli kasabadaki evinde uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden 65 yaşındaki Türk Şerif Demirsay cinayetine karıştıkları gerekçesi ile tutuklanan 4 kişinin mahkemesi devam ediyor.  Luton Crown Court’ta geçen hafta başlayan davada tanık olarak ifade veren, Demirsay’ın birlikte yaşadığı partneri Parshini Salhotra, olay gecesi yaşanan vahşetin ayrıntılarını anlattı. Yaşları 16 ila 19 arasında değişen dört zanlının, eve girer girmez Şerafettin Demirsay’a saldırdıklarını kaydeden Salhotra, ellerinde bıçak bulunan, başları kapüşonlu gençlerin, Demirsay’ı vücudunun her yerinden, defalarca bıçakladıklarını söyledi. İfadesi sırasında gözyaşlarına boğulan yaşlı kadın vahşeti, “ Gençlerden ikisi, yerde yatarken de tekmelediler. Her yerinden kan fışkırıyordu” sözleri ile ifade etti. Eşini korumaya çalışırken kendisi de bıçaklanan 69 yaşındaki Hint asıllı Parshini Salhotra, olay sırasında eline geçen elektrik süpürgesinin borusuyla gençlerden birisinin kafasına vurduğunu da sözlerine ekledi. Bütün çocukları ve torunlarının mahkeme salonunda hazır bulunduğu Salhotra, tercüman yardımı aldığı ifadesini, zanlılarla arasına konan bir perdenin arkasından verdi.

Daha sonra kaldırıldığı hastanede göğsünden aldığı yaralar sonucu hayatını yitiren Şerafettin Demirsay’ın katil zanlıları arasında 18 yaşındaki Travis Dixon-Charles ve 19 yaşındaki  Courtney Glynn ile birlikte yaşları küçük olduğu için isimleri açıklanmayan iki kişi daha bulunuyor.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.