“Teknolojik Sapık” yakayı ele verdi

Londra’nın King’s Cross bölgesinde faaliyet gösteren bir fitness salonunda yüksek teknoloji ürünü kalem kamerayla kadınların çıplak görüntülerini gizlice kaydeden röntgenci yakayı ele verdi.
Teknolojik Sapik
Zanlının Kings Cross bölgesinde bir spor salonunda görüntü aldığı öğrenildi

34 yaşındaki Oliver Gore-Booth’un 2011-2014 yılları arasında üç yıl boyunca aynı yöntemi kullanarak görüntü aldığı ortaya çıktı.

Kalem kamerasını yürüyen merdivenlerde kadınların eteklerinin altını görüntülemek için de kullanan şahsın aynı zamanda kendi evine gelen misafirleri de banyo yaptıkları sırada çıplak olarak görüntülediği ortaya çıktı.

Mahkemeye intikal eden olay hakkındaki kararın 26 Şubat tarihinde verilmesi ve zanlının büyük olasılıkla hapis cezasına çarptırılacağı öğrenildi.

Röntgencinin evinde polis tarafından yapılan aramada ele geçirilen bilgisayarda sözkonusu kamerayla yapılan gizli kamera kayıtları ve fotoğraflara da ulaşıldı.

Hakim

Köklü bir aileden geldiği öğrenilen Oliver Gore-Booth’un, arktik bölgede keşifler yapan Sir Henry Gore-Booth’un büyük torunu ve eski Hindistan Yüksek Komiseri Sir David Gore-Booth’un da yeğeni olduğu açıklandı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.