Başbakanı Boris Johnson’ın aşırı mütevazi tatili

56 yaşındaki İngiltere Başbakanı Boris Johnson ve 32 yaşındaki nişanlısı Carrie, İskoçya sahilinde küçük bir çadırda herkesten uzak bir tatilin keyfini çıkarıyor. Başbakanın çadırda kaldığı görüntüler ise ülkede büyük yankı buldu.

Johnson ve nişanlısı bir haftalık toplan 1.500 pounda mal olan bir dağ evinde bir hafta tatil yaparken çift, dışarıda sahilde kurdukları çadır da bir süre geçirdiler.

Johson, tatil yaptığı yerde komşular ile sohbet ederken de görüntülendi.
Çiftin kaldığı dağ evinin yakınlarında yaşayan bir vatandaş, başbakanı ve nişanlısını yürürken ve korumalar ile sohbet ederken görünce çiftin fotoğrafını çekti.
Başbakanının aşırı mütevazı tatili insanların takdirini kazandı.
İnternet üzerinden paylaşılan fotoğraflar ile ilgili bazı İngilizler, “Normal bir aileden farkları yok” gibi yorumlar yaptı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.