Çok fazla çiftleşince cinsel organı kesildi

İngiltere’nin Devon bölgesinde günde 10 kez çiftleşmeye çalışan bir ördeğin cinsel organı kesildi. Eşine pek rastlanmadığı için de bu olay İngiliz tabloid medyasına konu oldu.

Dave adı verilen bir ördek, Dora, Freda ve Edith adlı dişi ördeklerle çiftleşmeyi bırakmayınca cinsel organında travma oluştu. Bunun üzerine sahibi Josh Watson (39), Dave’i dişi ördeklerin yanından alarak veterinere götürdü.

High Croft Rabbit, Small Mammal & Exotic Pets adlı veteriner kliniğinde talihsiz hayvanın cinsel organı kesildi. Veteriner, Dave için antibiyotik ve ağrı kesici ilaçlar da yazdı ve Watson’a cinsel organını her gün yıkaması yönünde tavsiyede bulundu.

Klinik  ördek sahiplerinin dikkatini çekmek için olaya ilişki bilgi ve ördeğin görsellerini içeren bir Facebook paylaşımı yaptı. High Croft Rabbit, Small Mammal & Exotic Pets’in Facebook hesabından şu açıklama geldi:

“Bu paylaşım, takipçilerimizin yüzde 50’sinin irkilmesine yol açacak fakat yine de önemli. Ördek Dave birçok dişiyle yaşıyor ve dişilerle çok ilgileniyor. Bu da cinsel organının travmatize olması ve enfeksiyon kapmasına yol açtı. Bu nedenle Dave cinsel organı alınmak üzere ameliyat edildi.”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.