Britanya’da Boris Johnson’ın çorapları gündemde: Üç gündür aynı çifti mi giyiyor?

Johnson'ın bazı günlerde çorapları ters giydiği görüntülendi

Daily Mail’in yardımcı politika editörü John Stevens, Britanya’nın bir sonraki başbakanı olmasına kesin gözüyle bakılan eski dışişleri bakanı Boris Johnson’ın son dört günde üç defa aynı çorabı giydiğini ortaya çıkardı.  Stevens, Twitter’da paylaştığı görsellerle Johnson’ın 4 gün içinde verdiği BBC, Talk Radio röportajlarında ve katıldığı bir tarih etkinliğinde aynı çorapları giydiğini gösterdi. Stevens, Johnson’ın Birmigham’daki tarih etkinliğinde ve Talk Radio röportajında çorapları ters giydiğine de dikkati çekti.

Daily Mail editörü “kesinlikle bir araştırmacı gazetecilik ödülü kazanacağım dediği paylaşımlarda, “Johnson’ın tek bir çift çorabı mı var?” diye sordu. Stevens ilerleyen saatlerde yaptığı paylaşımda bir sözcünün “Johnson cumartesiden beri aynı çorabı giyiyor” iddialarını yalanladığını ve aynı çoraptan birkaç çifti olduğunu söylediğini aktardı. Bahsi geçen çoraplar  British Museum’un dükkanında 5.99 sterlin’e satılıyor. Stevens, bu çorapların şu anda stokta bulunmadığını bildirdi.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.