Londra Belediye Başkanı Edmonton’da bisiklet sürdü

 LONDRA Belediye Başkanı Sadiq Khan, Bisiklet Eylem Planı başlatmak için, 17 Aralık Pazartesi günü Edmonton Green bölgesini ziyaret etti.

Londra çapında bir bisiklet ağı oluşturmak ve bisiklet altyapısını geliştirmek için farklı projeler oluşturan Londra Belediye Başkanı, bu kez Edmonton’da yapılan yeni bisiklet şeridini görmek için Edmonton Green’e geldi.

Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan, Enfield Belediye lideri Nesil Çalışkan ve diğer meclis üyeleri hep birlikte Edmonton Green’de bisiklet sürdü.

Enfield Belediyesi Lideri Nesil Çalışkan, Edmonton ve Enfield’in şehir merkezlerinin iddialı yenilenme planlarını ele aldıklarına değinerek şu açıklamayı yaptı.

“Enfield Belediyesi, TFL, Londra Belediye Başkanı ve diğer önemli ortakların çalışmaları ile bölgede gerçekten önemli girişimler başlattık.

Bisiklet şeritlerinin yanı sıra, yaya erişimini iyileştirdik ve insanların Enfield ve ötesine seyahat etmek için sağlıklı ve güvenli seçimler yapabilmelerini sağladık.

Bu alanın yenilenmesi, Enfield için daha iyi, daha sağlıklı, daha yeşil sokaklar yaratmak istiyoruz. Ayrıca, alışveriş için Enfield’i ziyaret eden vatandaşlarımıza daha arzu edilen yerler yaratarak çevremizin görünümünü geliştiriyoruz.

Böylesi güzel girişimler sayesinde, hem genç hem de yaşlı tüm vatandaşlarımız yararlanacak. Konut sakinleri ve yerel işletmelerle yaptığımız görüşmeler devam ediyor ve Enfield’i herkesin yararına dönüştürmeye devam eden bir taahhüdümüz var. ”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.