Peckham’da hırsızlar polise ateş açtı

PECKHAM'DAKİ bir cep telefonu dükkânında meydana gelen hırsızlıkla ilgili polis 1 kişiyi tutukladı, 2 şüpheli ise aranıyor.

PECKHAM’DAKİ bir cep telefonu dükkânında meydana gelen hırsızlıkla ilgili polis 1 kişiyi tutukladı, 2 şüpheli ise aranıyor.

Pekham’da meydana gelen hırsızlık olayına müdahale eden polisler, 2 kişinin telefon dükkanında hırsızlık yaptığı sırada dışarıda etrafı gözetleyerek dükkan içerisindeki hırsızlara yardımcı olan 1 kişiyi tutukladı. Dükkan içerisinde bulunan 2 zanlı ise polisi fark etmesi üzerine polise ateş açarak olay yerinden kaçtı.

Polis tarafından tutuklanan 1 kişi gözaltına alındıktan sonra, şüpheli bir adrese baskın yapıldı. Şüpheli adrese giden polis memurları 2 kişi tarafından saldırıya uğradı. Operasyon sırasında 1 polis memuru yaralandı.

Olayla ilgili açıklama yapan polis memuru Simon Messinger şunları kaydetti:

“Halkı korumak için her gün kendilerini tehlikeye atan memurların cesaretini bir kez daha gösteriyor. Neyse ki memurlar sadece küçük yaralar aldı ve meslektaşlarının hızlı desteği sayesinde şüphelilerden biri gözaltına alındı. Ancak, iki şüpheli hala yakalanmadı ve bu şüpheliler açıkça pervasız ve tehlikeli kişilerdir. Önceliğimiz, onları tespit edip tutuklamak”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.