Enfield Polisi ve Haringey Polisi birleşiyor

METROPOLITAN Polis Servisi’nden yapılan açıklamaya göre, Haringey ve Enfield polislerinin gelecek yıldan itibaren birleşecek.

METROPOLITAN Polis Servisi’nden yapılan açıklamaya göre, Haringey ve Enfield polislerinin gelecek yıldan itibaren birleşecek.

Ayrıca yapılan açıklamada, Londra genelinde polis servislerinde önemli değişiklikler de yapılacağı duyuruldu.

Yapılan açıklamada, Temel Komuta Birimler (BCU) isminde bir servisin kurulacağı bildirildi. BCU büyük bir polis komuta birimi olacak ve Metropolitan Polisi’nin mevcut 32 bölgesel modelinin yerini alacak. 12 BCU olarak yerel halka hizmet edecek.

Bu gerçekleşmesi planlanan birleşim, Ocak 2019’dan itibaren geçerli olması planlanıyor.

PC Matthew Flethcher konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu polis için organizasyon değişimidir ve inanıyoruz ki bu değişim halkımızın güvenliği için olumlu olacaktır. Sunduğumuz hizmetleri iyileştirmek için bu organizasyon değişimini gerçekleştireceğiz.”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.