İngiliz kraliyet gelini Markle babasıyla konuşmuyor!

İngiliz kraliyet gelini Meghan Markle’ın 74 yaşındaki babası Thomas Markle, kızının Prens Harry ile olan Mayıs ayındaki düğününden beri onunla konuşmadığını söyledi.

KIZINI GÖREMEMEKTEN KORKUYOR!

Kızı Meghan’ı bir daha asla görememekten ve onunla konuşamamaktan korkan Thomas Markle, Meksika’daki evinde “Onu görmeyi ya da ondan haber almayı beklemiyorum, sorun değil.” diye konuştu.

Thomas, verdiği röportajda kraliyet ve kendisi arasındaki kapıların artık tamamen kilitlendiğini ve iletişimin kesildiğini düşündüğünü söyledi. Ayrıca bunları kamuya açık bir şekilde anlatmaktan pişman olmadığını da aktardı.

“Tek yaptığım söylemek istediğim şeyleri söylemekti. Sadece kızımla olan ilişkiyi yeniden kurmak istiyorum.” diye konuşan Thomas, şimdi bir yere tatile gitmek ve biraz huzur bulmak istediğini söyledi.

KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ

Ayrıca Thomas, San Diego’da düğünden günler önce bir kalp krizi geçirerek ameliyat olmuştu.

Ameliyattan sonra Prens Harry’nin kendisini arayıp olayı medyaya anlatmaması konusunda uyardığını söyledi.

Üzüntülü baba Thomas, kızıyla yeniden görüşebilmek için hala umut besliyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.