Gece yarısı polis arabasıyla ‘kebap’ alan memur kovuldu

GÖREVLİ Polis Memuru Richard Musgrave’in polis aracı ile gittiği yerler hakkında üstlerine yalan söylediği ortaya çıktı.

Hakkında soruşturma başlatılan ve sonrasında suçu ile ilgili olarak görülen duruşmada, kendisinin ortadan kaybolduğu mesai saatlerinden meslektaşları tarafından sürekli arandığı belirtildi. Kendisine ulaşılamayan bu süre zarfında Musgrave’in devriye aracı ile kebap alıp eşini eve götürdüğünün tespit edildiği söylendi.

31 Temmuz 2016 tarihinde, arabada uyuyakaldığını iddia eden görevli polis memuru Musgrave’in, aslında eşini devriye aracı ile alıp Moon Light Grill Kebap dükkanında durup kebap aldığı ortaya çıktı.

52 yaşında Cambridgeshire’da görevli polis memuru ‘görevini suistimal etmek, yalan söylemek ve görevini kötüye kullanmak’ suçlarından suçlu bulundu ve görevden alındı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.