Londra’da Küçük ve Denktaş için mevlit okutulacak

LİMASOLLULAR Derneği UK ve Kıbrıslı Londra Türk İslam Vakfı tarafından her yıl geleneksel bir şekilde yapılan anma etkinliğinde, Dr. Fazıl Küçük ve Av. Rauf R. Denktaş’ın ölüm yıldönümleri nedeniyle mevlit okutulacak.

Limasollular Derneği UK ve Kıbrıslı Londra Türk İslam Vakfı’nın tertiplemiş olduğu gecede aynı zamanda KKTC’de şehit düşmüş şehitler ve gaziler de şükranla anılacak.

17 Ocak 2018 Çarşamba günü Cyprus Garden’da Saat 19.00 – 21.00 arasında gerçekleşecek mevlit okumasına, Limasollular Derneği Başkanı Arife Retvan ve Kıbrıs Londra Türk İslam Vakfı Başkanı Tevfik R. Zekai tüm halkımızı bu önemli anma gecesine davet etti.

Bu geceye katılacaklar ve bilgi almak isteyenler 0771 316 0684 veya 0743 228 9242 numaralı telefonları arayabilirler.

Adres: The Fairways, Southend Road, London E4 8TA

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.