Mert Alaş ve Marcus Piggott’dan 20. Yıl Sergisi

dsc_2651

Kariyerlerinin 20. yılını kutlamak amacıyla 2001 yılından beri ön plana çıkan 18 eseri sergileyip satışa çıkaracak ikili Mert Alaş ve Marcus Piggott, muhteşem fotoğraflarıyla 24 Ekim – 3 Kasım arası Londra Phillips’te sanatseverlerle buluşuyor.

Bugüne dek Madonna, Kim Kardashian, Karen Elson ve Kate Moss gibi dünya starlarıyla çalışmış olan Mert Alaş, uzun dönemdir beraber çalıştığı Galler’li Marcus Pigott ile son 15 yılın eserlerini sergilerken, aynı zamanda eserleri açık artırıma sunuyorlar.

Genellikle kadın vücudu ve estetik algıları üzerinde duran dinamikleri ile bilinen Talaş ve Pigott, son 15 yılda estetik ve güzellik algısının da nasıl değişime uğradığını kronolojik bir biçimde bizlere sunuyor.

Sergi ve açık arttırmalar, serginin Paris’e taşınacağı 4 Kasıma kadar Londra Phillips’in ikinci katında ilgilileriyle buluşacak.

dsc_2654

dsc_2659

dsc_2658

dsc_2648

1182916

dsc_2660

dsc_2655

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.