Londra’nın kültür sanat hayatında yeni bir imza

SON yıllarda Türkiye’de çıkardığı kişisel gelişim kitapları ve Londra’daki iş hayatıyla gündemde olan başarılı iş insanı, yazar / yapımcı ve yayıncı Nilgün Çolak, Londra’da çok ses getirecek bir etkinliğe imza attı.

2015 den bu yana iş hayatını Londra’da kurduğu Leyra UK LTD üzerinden sürdüren Nilgün Çolak, Aria Art Gallery’de 12 Aralık akşamı organize ettiği etkinliğinde Çağdaş Türk Resminin usta ismi Irfan Önürmen’in GAZE serisindeki eserlerini özel bir davetle Londra’nın seçkin sanatseverlerine tanıttı. Sanatçı İrfan Önürmen, vize alamadığı için özel sergiye katılamadı.

Merkez Bankası Londra Temsilcisi Çiğdem Koğar’ın açılış konuşmasını yaptığı davete Londra’daki kültür sanat dünyasının dışında, Türk diplomatik misyon üyeleri ve Türk ve yabancı iş insanları büyük ilgi gösterdi.

Sanat organizasyonlarında Nilgün Çolak ile işbirliği yapan, 22 yıldır Londra finans sektörünün etkin isimlerinden Çiğdem Beykoylu’nun partnerliği ile gerçeklesen davete; aralarında Rita ve Sinan Ogun, Meliha ve Fikret Önder, TBCCI CEO’su Yavuz Sokman ve Yönetim Kurulu Üyesi Enver Kannur, Didar ve Patrick Arslan, Nermin Çevik, Aydın Kolçak, Mihrişah ve Deniz Safa, Ayşegül Merrick, Joseph J. D’Anna gibi isimler katıldı.

11

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin