Birleşik Krallık’tan Eskişehir’e ziyaret

Birleşik Krallık Ticaret Elçisi Lord Janvrin, Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosu ve Ticaret Bölüm Başkanı Judith Slater, Birleşik Krallık Ticaret Ataşesi Helen Flewker ve Birleşik Krallık Ticaret Danışmanı İpek Alparslan Yazıcı, Tepebaşı Belediyesi’nin davetlisi olarak Eskişehir‘e geldi.

Başkan Ataç tarafından karşılanan heyet Tepebaşı Belediyesi’ne geçti. Tepebaşı Belediyesi başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette konuklara belediye faaliyetlerinin ve projelerinin anlatıldığı bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda Tepebaşı Belediyesi’nin hayata geçirdiği yenilebilir enerji konusunda öncü projeler ve akıllı kentsel dönüşüm projesi konuklara detaylı biçimde aktarıldı. Sunumun ardından konuklar Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi’nde bulunan Gökkuşağı Kafe’de düzenlenen toplantıya dahil oldu. Toplantıya Başkan Ataç ve Birleşik Krallık heyetinin yanı sıra Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin GülerEskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, özel sektör temsilcileri ve köşe yazarları ile medya mensupları katıldı. (HABERLER.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.