2016 Sonbahar finans ve vergi güncellemeleri

580a9054

Accounting Direct Plus ve Turkish Bank ortak işbirliği ile dün Grand Place’da gerçekleşen seminerde, gelecek dönem ile alakalı bilgilendirmede bulunuldu.

Yaklaşık 70 kişinin katıldığı programda firma çalışanları ve yetkilileri konuşmalar gerçekleştirdi. Saat 6’da başlayan programda misafirler kokteyle katılırken, firma yetkilileri ve misafirler sohbet etti. Seminerde konuşmacı olarak katkıda bulunan ve dünyaca bilinen Earnst & Young, St James’s Place Wealth Management ve PfP’nin konuşmaları misafirler tarafından ilgi ile takip edildi. Seminerdeki konuşmacıların verdikleri bilgilerle katılımcı birçok şirket ve yatırımcı değişen vergi düzenlemesi ve gelecek emeklilik yatırımı konularında geniş anlamda bilgi sahibi olurken gelecek yatırımları ile alakalı soru işaretlerini konuşmacılarla paylaşarak cevap buldular. 580a9027

“2016 Sonbahar finans ve vergi güncellemeleri” başlıklı seminerin konu başlıkları arasında Ticari amaçlı yapılan gayrimenkul yatırımlarında vergi indiriminin nasıl sağlanacağı, şu andaki ekonominin ileriki yıllarda bizi nasıl etkileyeceği ve bu anlamda yapılacak olan yatırım ve emeklilik planlarının nasıl doğru bir şekilde yönlendirileceği konusunda detaylı bilgiler verildi. Gayrimenkul sahiplerin yatırım amaçlı satın aldıkları gayrimenkullerin vergi uygulamaları hakkında sordukları sorulara detaylı bir şekilde cevap veren konuşmacılar vergi tarafından yapılan yeni düzenlemeyle beraber getirilen uygulama ve kaynaklanan sorunların nasıl aşılabileceği konusunda bilgilendirmede bulundu. Panelin ilerleyen saatlerinde yapılan konuşmalarda vergi anlamında yapılan düzenlemeler ve değişiklikler ile alakalı bilgi verilirken, zorunlu sosyal sigorta yatırımları birçok işvereni etkilemekte ve bu durumun önümüzdeki dönemde nasıl etkileri olacağı da konuşuldu.

Seminer Fotoğrafları için tıklayınız!

580a9027

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.