Türk Yaşlılar Kulübü yeni yönetimini seçti

Pasted_GraphicGÜNEY Londra’nın Catford bölgesinde 1992 yıllından beri faaliyet gösteren Türk Yaşlılar Kulübü geçtiğimiz günlerde yıllık olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

Dilek Hussein’in açılış konuşması ile başlayan toplantının divan kuruluna Süleyman Bozkuş, Yılmaz Özdemir ve Fahri Mustafa seçildiler.

Saygı duruşundan sonra Türk Yaşlılar Kulübünün faaliyet ve mali raporları okunarak oy birliği ile aklandı. Yapılan seçimlerde Dilek Hussein yeniden başkanlığa seçilirken, Baykan Remzi, Emine Kamil, Serpil Işıklar,Rahme Ahmet Tayip, Havva Adem ve Melek Bozkuş da yönetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Kurucu Başkanı Türkan Nalbantoğlu da yıllık genel kurul toplantısına katılarak derneğe destek verdi. Program sonunda Türk Yaşlılar Kulübü ise Nalbantoğlu’na yürüttüğü başarılı çalışmalarından dolayı bir buket çiçek takdim etti.

Daha fazla göster

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.