Haringey’de bıçaklanan Barış Küçük hayatını kaybetti

Londra’da yaşayan Sivaslı Barış Küçük, 3 günlük yaşam mücadelesini yitirdi.

Londra’da yaşayan Sivaslı Barış Küçük, 3 günlük yaşam mücadelesini yitirdi.

Haringey’de 1 Haziran Cumartesi sabahı bıçaklı saldırıya uğrayan 33 yaşındaki Barış Küçük, olayda ağır yaralanmıştı.

İhbar üzerine olay yerine giden sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından ağır yaralanan Küçük’ü Royal London hastanesine kaldırırken, polis ise olay yerinde incelemeler başlatmıştı.

Aşırı kan kaybı ile kaldırıldığı hastanede kalbi duran Küçük, yapılan müdahaleler sonucu yeniden hayata tutunmuştu.

Küçük’ün üç gün süren yaşam mücadelesinin bugün sona erdiği duyuruldu.

Sevenlerini yasa boğan Küçük’ün gasp edilmek için bıçaklandığı iddia ediliyor.

POLİS OLAYI ARAŞTIRIYOR

Metropoliten Polisi Kuzey Bölgesi Komiserliğine bağlı dedektiflerin saldırıya ilişkin soruşturması devam ediyor. Saldırıyla ilgili 17 yaşında olduğu açıklanan bir zanlı gözaltına alındı. Doğu Londra’daki bir polis merkezinde tutulan zanlının sorgusu devam ediyor.

Seven Sisters Road ile Vartry Road’un birleştiği kavşağa yakın mesafede 1 Haziran Cumartesi sabaha karşı 3 sularında gerçekleşen saldırının faili veya faillerinin bulunabilmesi için polis görgü tanıklarından yardım talep etti.

Polis, görgü tanılarının CAD 1360/1JUN referansı ile 101 numaralı ihbar hattını aramalarını veya kimliklerini gizli tutarak 0800 555 111 numaralı telefonu arayarak bilgi vermelerini istedi.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.